Postcard from Ryiadh بطاقة بريدية من الرياض (act.)

   Tak to první víte? Napíšu to nakonec. No asi hodinu jsem dumal.                                               Nakrmil jsem při zastávce na kafe drobkama koláče místní vrabce. U nás už pochcípali. Ten rachot a jed ze všech stran. Jsou to nejcitlivější ptáci. Asi je mám nejradši. V Praze už zůstali jen holubi a podobný plevel všeho druhu.                                                                      Vábí mě Mont Blanc.        Jo to první je Abu Dhabi.


                         


Die Woche brachte 51 (min.2) Staaten. Ohne BIH,MNE,AL u. RKS kann man keine Rekorde machen.                                                                                                                                       Noch ein Paar Bilder habe gefunden.                                                                                             

This entry was posted in Spotters. Bookmark the permalink.

2 Responses to Postcard from Ryiadh بطاقة بريدية من الرياض (act.)

 1. Alessio says:

  Ta 918 Spyder Martini to je bomba. Skvělé úlovky, líbí se mi, že Ženeva není přecpaná turistama jako MC a Cannes v létě. U Casina není možný udělat foto aniž by ti tam někdo nevlezl. V Praze nic zajímavého, klasicky..

  • materazzi says:

   To bylo zjevení! Už se těším na podzim. I v GE byli turisti. Nemělo to tu poklidnou GE vznešenost. MC bude na tom ještě dalece hůř. Už když jsem v dubnu odjížděl začalo to být nepěkný.
   Já věřím,že nastupující krize to pročistí.
   Jinak GE je lepší v zimě. Stejně úlovků máš i v zimě. Více ministátů,méně Arabášů.
   Chtěl jsem jet do Chamonix ,ale bylo vedro. Tak až na podzim.
   Ještě jsem to probral a asi 4 kousky za chvíli doplním.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *