I’ve always wondered what Geneva looks like in the season. Madness.(act.)

Bahrain BRN ,extrem rare state, only 3 in GE, PRG Export and moto                                     last Libya LAR in Europe, last 2 years only this, 2019 Premiere as 88th

    Helvetics už to asi přestalo bavit. Je to na Rue Pellegrini Rossi, kousek od Rue d Lausanne Gibraltar GBZ         China CHN                DZ from my hotel      USA                                  Tak to je Ženeva- půl dne 41 států. Ale bez LT,MD,SK,BIH,MK,DK,N…                                Ten ledovec,co vidíte na Mont Blancu sahal kdysi až do Ženevy. Jezero je proto tak průzračné a ledové,že je z něj napájeno. Je to vlastně Rhóna. A v moři skončí u Marseille. Rallye hned 2x. Nisan Skyline Gulf Rallye a Gulf Supercars club                                              Je toho plný podzemí. Aventadorů vepředu bez LP ,vzadu naražený na zeď.                           Celý Záliv je v GE.                                                                                                                                 Lahůdkový Qatar Q black. Zase jsem se marně těšil na GBG. Toto je prosím Saudia                a to poslední Kuwait. Ale i další věci byly k vidění. MA,AND,GBJ…                                        Je 17.30, vracím kolo a voňavým ,klimatizovaným trolejbusem jedu na hotel. Už toho bylo dost. Už nemůžu. Aby mě to večer ještě bavilo.                                                                                Ještě jsem nenavštívil značnou část podzemí…Tak večer ještě bilance dne.


Tak jsem se dočkal. Oblíbené Guernsey GBG. A přišlo i N a LT. Takže 44 per day!                 Takhle jsem odcházel a vracel se s čestným doprovodem.                                                       

This entry was posted in Spotters. Bookmark the permalink.

6 Responses to I’ve always wondered what Geneva looks like in the season. Madness.(act.)

 1. berry says:

  Bomba!!
  Mě by hlavně zajímalo jakýho čísla by se člověk dočkal kdyby tam strávil celou sezónu. Velkou většinu úlovků tvoří arabský státy, ale teď vidím že i Čína a vzpomínám si i na loňský Island a Nigérii mimo hlavní sezónu. Nejvíc by mě tedy zajímalo jestli jezdí nĕco z J.Ameriky, asie typu MAL, T..nebo i něco víc z tý pravý afriky.

  • materazzi says:

   Na Asii je silná Praha. Na Afriku je určitě nejlepší Paris. A pak tady. Ano Nigerie, Rovníková Guinea, Sierra Leone…
   Myslím,že to číslo za celou sezonu by tady bylo podstatně vyšší. Dnes jak za chvíli uvidíš 44.To bylo v PRG jen jednou letos. a ty MD a BIH a DK tady max. do týdně bys měl taky.

 2. Alessio says:

  Skvele ulovky! Cely zaliv je i v MC a Cannes. Tam jiny auta nez KSA a Qatar nepotkas.

  • materazzi says:

   Víš,co je největší paradox? Všichni utečou jak říkáš před vedry (mají tam teď skoro 50) do Evropy (to i Londýn bude plný i v Praze jich je dost) a hlupáci z Evropy v čele s Němcema a Čechama tam jedou. Prostě některý věci jsou k nepochopení.

 3. Alessio says:

  Ano Londyn a Pariz tam je to stejne. Dnes nakladali v Cannes auta na kamion a vezli do Parize.. takhle to bude az do konce leta. V GE je porad relativne malo UAE a KSA, to bentley 20020 tam bylo uz v breznu, drzi se tam porad stejni arabove.

  • materazzi says:

   Byl jsem na letisti a na dalnici kamion plny lamb. Tak jestli to nebyl on.
   Na GE je toho tady extremne hodne. Mas pravdu UAE jenom 2, ale tech Katarů! Podzemi plny aventadoru vepredu zadna značka,vzadu narazeny ke zdi. Ani jsem to nefotil. Ted vecer to jen buracelo. V GE nemuze byt nikdy tolik jako v Paříži nebo Londýně. V LDN je celá čtvrť Knigtsbridge velká mélem jak půl Prahy vykoupená do mrtě těma všema ze Zálivu.
   Je tady krome pár,co jsou i v zime fůra nových.Hotely jsou plný.Nikdy,co sem jezdím jsem nevidel víc! A Bahraini jsou jen tady. Nikde jinde. nikdy BRN nebyl. Jen v Praze export a 1 moto. BRN jsou jenom tady! Ulice jsou těch ze Zálivu plný. Samozřejmě 99% přiletělo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *