I don’t like Sunday since childhood

      Na cestě na start Mongol rallye N posádka. Tuhle rallye beru. Jednou dokonce jel tovární Tata . Seděl jsem u divadla v pozdním večeru a tohle pidiauto naložené jak kamion uhlo na most. Byl jsem absolutně bez šancí. Až v půli mostu zastavili a fotili se s Hradem v pozadí.  ( pod INDIA IND). IRL  premiera s modrou a vzhůru nohama.                                                   Měli jsme tady asi o 17°C méně než v Praze.                                                                                    Včera jsem se divil, že Garbage Rally startovní čísla v řádu stovek. Už se nedivím. Dnes od rána do samého večera jeden vůz za druhým. Vezl se i NL politik Pim Fortuyn.                           Tak tohle je Puttgarden.


Woche 1Tag PRG ,Rest hier, brachte 48 (›2) Länder.  Ich habe aber gehört, dass 2 unsere Kollegen im PRG noch mehr.


Je teprve půl 24, tak malá vzpomínka na první návštěvu ostrova v srpnu 2015                     

Vždycky, když se podívám na staré fotky, mám pocit, že jsem dříve dělal dalece lepší obrázky.


Ti rackové jsou zde jednak menší a jednak míň agresivní než v Monaku. Sedí většinou na střeše busu před Boarder Shop a pozorují, když někomu v Imbissu spadne něco mimo talíř.

To v MC je jedinec, který přímo útočí na lidi, kteří pojídají pizzu. Seděl jsem jednou v St.Devot a naproti šla slečna , když se tahle bestie s rozpětím křídel 2m snesla zezadu a pokusila se ji uzmout celou porci. Já též jednou o svou s ním bojoval a jednou se mi pokusil sebrat čtvrtkilovou porci fantastického sýra Roquefort. A jednou hodil někdo půl pizzy do toho plastikového odpadkového koše. Jestli to viděl nebo cítil nevím. Ale viděl jsem jak asi po 10ti minutách šíleného boje prokloval ten relativně tlustý plastikový pytel, rozmetal ostatní odpadky po okolí a pak si ji mlácením o zem celou narval do chřtánu.

This entry was posted in Spotters. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *