AS Monaco: Beautiful stadium, lousy football

       Za nádražím natrefím na bus AS. Moc mi neujel. Hráči teprvr vystupují. Je hodinu a půl do začátku. Fans se připravují.                                                                                                                     AS medvěd mi sebral kolo!  K vedle mě stojící dvojici přistoupí AS funkcionář . Přinesl jim lístky. asi zahlédl jak se se na ně zálibně dívám. Jeho francoužštině nerozumím, ale cítím, že můžu mít taky. Tak to mám radost. Z pár fotek před stadionem je návštěva CHRÁMU. Tak jdu zaparkovat se všemi těmi návštěvnickými lamby a stoupám dlouho točitým schodištěm. A pak se otevře pohled na nádheru. Skvost. Tak to mě dostalo.                                Jsem pozván AS Monaco na fotbal.   Od první minuty je AS mizerné. Až dostanou gól.   V půlce jdu pryč. A dobře jsem udělal. AS s hvězdami jako Subašič,Golovin nebo Falcao prohrálo 0:1.                                                                                                                                                MC dnes uzavřené jenom napůl. Cyklozávod. Minulý týden bylo uzavřené celé. Střídám sporty. Na cyklomistrovství PACA se  vydržím ,na rozdíl od fotbalu ,dívat až do konce.          Ovšem nahoře smršť značek. Andorry a San Marina nepočítaně, ale také KZ  z minulé neděle v Nice, M  ,taky už viděná  , aspoň DZ   je nové.


So, noch 2 Punkten heute dazu. Und es ist Rekordwoche 52 Länder . Nur BY wieder keins. Aber M,GBJ,GBZ,FIN,USA,KWT,GE,TN,UAE,DZ,MA,CDN,KZ.                   

This entry was posted in Spotters. Bookmark the permalink.

2 Responses to AS Monaco: Beautiful stadium, lousy football

 1. Jovata says:

  Týdenní výčet skvělý, chybějící BY překvapivé. Oceňuju záběry ze stadionu AS, vypadá přívětivě. Letos se AS moc nedaří, moc jim k sestupovým příčkám nechybí. Před časem jsi měl jejich klubový bus, pro mě docela překvapivě s MC značkou. Před časem u nás v kraji díky kontaktům Jana Kollera hráli jejich mládežníci. Bohužel nemám info čím přijeli. Mám dojem, že jsi letos ještě nezaznamenal LAR?

  • materazzi says:

   Týdenní výčet bude vyrovnán tak na přelomu července a srpna. Můj skvělý kolega nasbíral 32. V Praze bych dával 4 obrázky za týden.
   Oni na sestupových pozicích celý čas byli. Pak se to zlepšilo a včerejší bída je asi výsledkem něčeho jiného. Ruský majitel oligarcha Rybovlev má jakési problémy. Dokonce kvůli n+mu padl ministr spravedlnosti, šéf Policie apod. V MC se o tom ale nemluví. Stejně se přešel požár v hotelu de Paris, kde shořela expozice po Rainierovi. Nebýt sociálních sítí a km dýmu nad MC, nikdo by nevěděl vůbec nic.
   A jakou proboha by měl mít bus AS Monaco značku, když ne MC? To by mě zajímalo! To víš, že přijeli s MC. MC značky jsou ještě široko daleko za MC. Většina kamionových, stavebních apod. firem patří po majiteli do MC ,ale sídlí kvůli místu ve F. Hodně občanů MC (z 5ti tisíc-neplést si s rezidenty 30t.)pronajali nebo prodali své byty rezidentům a žijí teď jako králové blíže či dál ve F. Výsady občana MC jim nikdo vzít nemůže. Napiš mi jaké číslo by měl mít AS. To by mě fakt zajímalo.
   Jo, BY jsem tady nikde dole ještě neviděl. Jako jediný stát. MD není v MC. Ale v Nice minulý týden asi 6.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *