I’m in Reset mode

Dnes večer jsem poprvé vyšel obhlédnout terén a hned pěkný úlovek. Tak snad ještě něco do pondělí přibude.                                                                                                                              Jinak za 22 dní, co jsem tady nebyl,byla viděna akorát Arménie.                                                                                                                                                                                                 A ještě ze všech MC superlativ mě nejvíce zaujala cena za kterou se prodaly ty nejlepší byty úplně nahoře v Odeon Tower. 347 mil. US dolarů. Tedy 7 miliard Kč. Cena 1 bytu byla tedy jako nejdražšího domu v Praze- Palladium.

This entry was posted in Spotters. Bookmark the permalink.

6 Responses to I’m in Reset mode

 1. Jovata says:

  Díky za reportáže z tvých cest, plates některé velice zajímavé a překvapivé, žánrové obrázky atraktivní! Jsem zvědavý na to, co se objeví v předvánoční Praze.

  • materazzi says:

   Díky. 2 dni jsem nechtěl nic vidět. Pak sejdu u nás na Smíchově do garáží a ejhle!
   A napsal jsem snad ještě něco přibude. Protože jsem se chystal na tradiční nedělní návštěvu terminálu. A taky jo. Tak si tipni, ty jsi přes ty kamiony. Terminal premiere.
   Tu mapu MC ti zkusím přeposlat.

   • Jovata says:

    Čekal jsem příští rok KG-TIR, že by se ukázal už teď?
    Za mapu MC budu rád, pokusím se revanšovat, brýle ke mě dorazily.
    3.1.2019 plánuju cestu do Prahy – pokud tedy přežiju Silvestra ve zdraví a nebude nějaká kalamita. Na spotting špatný termín – novoroční hosté už budou pryč a na pravoslavné ex-CCCP ještě brzy. Přesto pokud budeš mít čas a chuť tak se můžeme opět poměřit v denním počtu.

   • materazzi says:

    Jestli se nemýlím, tak novodobě IR TIR jsem neviděl. Ano,pamatuju jak jezdily US Mack apod. s TEH-11111 (zelený font).
    Jen sbírej a povíš nám jak to bylo.

 2. Jovata says:

  Já jsem viděl IR-TIR na D1 naposledy někdy před dvaceti lety (taky zelené TEH), od té doby taky nic. Ale po D1 moc nejezdím (naštěstí), má někdo jiný postřeh k výskytu a četnosti IR-TIR?

  • materazzi says:

   Dneska jsem byl odpoledne terminálu P10. Mj.TR,MNE,MK…Fotit se moc nedá. Jak tam v kabinách čekají, každá událost budí ohromný rozruch. Myslím, že ani jeden nemá čisté svědomí. Jeden něco pašuje, druhý je přetížený, další má ojeté gumy, překročenou dobu jízdy a já nevím, co ještě.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *