Top 30 of all times

1.RB     2. NEP     3. CGO     4. PR     5.T     6.YV     7.HK     8.UZ     9.MEX     10.RCH  

11.CO    12.JOR    13.PMR    14.KGZ    15.RI    16.NZ    17.IRQ    18.MAL    19.IND    20.RA                                                                                                                              

21.BR    22.SMOM    23. GBA    24.ZA    25.RL    26.BRN    27.OM    28.J    29.IL    30.GBZ                                                                                                                        

This entry was posted in Spotters. Bookmark the permalink.

6 Responses to Top 30 of all times

 1. rené says:

  Beeindruckende Liste! Zumindest einen Fang davon konnte ich auch machen..letztes Jahr im Frühsommer bei einem Besuch in Prag(Du kannst dir bestimmt denken, welchen..?). ;)

  Was hat dich dazu bewogen RB vor NEP zu setzen? Ich ar sicher, NEP auf der Poleposition zu finden.

  • materazzi says:

   Ich ging Baguette ins Underground kaufen. Bei Anfahrt traf ich noch KSA. Dann schaute Foto und war nicht scharf. Na.ging ich zurück und die KSA war schon um die Ecke im Waschraum. Ich guckte noch nebenbei in Box. Ich wusste überhaupt nicht,was ist das. Dann sah ich noch ein Mann hinten. “Was ist das?”,fragte ich. “Benin”.
   So ist es. Einfach,deswegen,dass RB erste war. Und dieses Tages sollte ich eigentlich auf GBJ sein. Aber ich traf alles inkl. GBA in St.Malo und ging mit letzten TGV noch gleichen Tages nach Paris zurück. So ist es. So habe ich RB und HK.
   Und hatte Recht,als ich meinte, in Paris ich bin mehr brauchbar als auf Inseln.

 2. Jovata says:

  Určitě je obtížné určit komu dát prioritu, zda z pohledu vzdálenosti příjezdu, velikosti státu či okolnostem objevu. Podle mě jsou správně v popředí z black Afriky: RB, CGO.
  Těším se na letošní “first 2018”.
  T snad bude častější – když můžou do MD, RUS i UA (viz moje nedávné info od občana PMR), tak proč ne do EU. Ale spíš bych to viděl na TIR.

  • materazzi says:

   Kongo by asi bylo moje Nr.1. Ale ty víš, že to je jediná pořádná značka,kterou jsem si nenašel sám, ale dobrý známý carspotter mě na ni upozornil. Tak asi čistě subjektivně musím dát na první místo to, kde věřím,jsem projevil aspoň instinkt a intuici. Nebýt toho kluka, co mi zavolal, přiznávám, CGO bych naprosto prošvihl.
   T je Thajsko. Když chceš psát o Transnistrii pak používej neoficiální MPZ “PMR”. Poddněstěrskaja moldavskaje republika.
   No takřka 5ti letá pauza, to už je nějaká vypovídací hodnota. Těsně než jsem začal fotit, stál mimo těch dvou Ferrari ještě Ford Transporter v Karlíně, a já si naivně myslel,že to je běžná záležitost…

   • Jovata says:

    Špatně jsem se vyjádřil, měl jsem na mysli T = předpokládám Tiraspol.
    V žádných prognozách a tipech na 2018 se neobjevuje Vatikán. Mimo území Říma je to asi opravdová rarita. Podle tvé reportáže v 2016 jde asi o jednotlivé výskyty i v blízkém okolí V?
    Přesto bych pražskou návštěvu nějakého církevního hodnostáře nevylučoval. Co například v souvislosti s avizovaným převozem a uložením ostatků kardinála Berana v CZ?

   • materazzi says:

    Ano, něco se chystá. Ale ten čas, kdy jsem občas mrkl do Voršilské k V ambasádě, skončil II. návštěvou Říma. V tam např. na foto stojí u nádraží Termini, což je tak 5km od V. Papamobil mě nijak zvl. neláká. V a SMOM mám odškrtlý . Ulovit SMOM byla na rozdíl od V šílená dřina v březnovém vedru. Možná je tam fotka lékárny z Piazza Spagna s teploměrem 22 ve stínu. Na začátku března po naší zimě…
    Dnes znovu 2x MD. A ani jeden ze “Sherifova”.
    Podívej se zítra na velmi pěkný úlovek. Bohužel jsem našel,že už nás navštívil před 3mi lety. Z 1. 30.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *