Listopadová cyklojízda

Konfrontace s mrazivým večerem začíná.              Na místě už paní profesorka,Vláďa Gallas se svým křížencem kola a F1 a Vašek,který právě sděluje trasu. A taky ,že Ivka nepojede,že si sbalila batůžek a odletěla na 3 týdny do Brazillie.Na startu zůstávají viset kola s aparaturou nedaří se je připojit. Asi 100 členný peleton pozvolna odjíždí. Zůstávám s nima. Po 5 minutách se vydám stíhat peleton a domluvit čekání. Ten akorát mizí v žižkovským tunelu. Před ním pár defektů. Až po jejich odjezdu sjíždím sám do Karlína. Já se tak těšil,jak ti visáči tady budou dunět.

Dole jedna ztracená bludička, no jsme aspoň dva .Na alternativní výlet to ale hned z několika důvodů nevypadá..Hledáme peleton. Naštěstí jel oklikou a o dvě paralelky dál ho spatřujeme  směr centrum.

No tam nahoře už jsem byl smířenej ,jak jedu sám domů.

Je to věc…zase mezi svejma bejt…

A jsme v cíli.

 

I nejmladší účastník tour. Sice si svítil,ale vydržel. To je chlap!

Jdeme se s Vaškem podívat na ty luxusní slečny z FAMU. Po chvíli se bez domluvy scházíme dole. Je to příliš silný kafe. Naznačuje něco ve smyslu vrcholu pyramidy. A to sám dělá 2  najednou.Ptám se kde bydlí. Tušil jsem,že pojedeme stejným směrem,ale že bydlí  přímo u tý červený nymfy,tak to mně překvapil.

This entry was posted in Spotters. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *